וידאו: 5 העמודים החשובים ביותר באתר של משרד עורכי דין

כרטיס הביקור המקוון הרשמי של כל משרד עורכי דין הוא בוודאי אתר האינטרנט שלו. מה אמור לכלול אתר האינטרנט שלכם? על מה אפשר לוותר? מהו העמוד שעומד להיות הכי פופולארי באתר שלכם?

בעשר שנים האחרנות נפגשתי עם לא מעט עורכי דין שרצו להתייעץ בנוגע לבניית האתר שלהם, השדרוג שלו, ההתאמה שלו למובייל ועוד. מהניסיון הזה כמה דברים מאוד ברורים לי: עורכי דין רבים "מאוהבים" באתר שלהם (בין אם הוא "צולע" ובין אם הוא ראוי לשבח). סה"כ זה מאוד מובן לי – רוב עורכי הדין משקיעים המון זמן בהקמה של אתר אינטרנט (הרבה יותר מהדרוש), מקדישים תשומת לב גדולה לפרטים, לצבעים, לקווים, לעיצוב, ללוגו, לתמונות (בעיקר תמונות האווירה), להוספה של תכנים, מאמרים, כתבות, אזכורים וכו' – וכשהאתר כבר "עולה לאוויר", הם מתמלאים בגאוות יחידה שלא מביישת חייל במסייעת של גולני. 

כאיש שיווק ופרסום של עורכי דין, ככזה שמפעיל בעצמו למעלה מ-30 אתרים משפטיים וכמובן כמנהל של אתר הפורומים המשפטיים – אני רוצה לחלוק אתכם מהתובנות החשובות שלי בנוגע לחמשת העמודים החשובים ביותר באתר האינטרנט הייצוגי שלכם. אלה העמודים שחשוב לי שתוודאו שהענקתם להם את תשומת הלב הראויה (ככל שהם כבר קיימים אצלכם), או שתזדרזו להקים אותם – אם הם חסרים. 

………………

עורך דין אדי סוברי

הנושאים עליהם אני כותב מעניינים אותך? הצטרף/י עכשיו לקבוצה בפייסבוק בה אני מעניק באופן שוטף טיפים מעשיים לעורכי דין שרוצים לשווק את עצמם ביעילות: קידום ושיווק עורכי דין

ואם כבר, אז למה שלא נהיה חברים? הפרופיל שלי בפייסבוק

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 1 הצבעות, ממוצע של : 5.00 מתוך 5 כוכבים
Loading...