עשרת עמודי הפייסבוק שכל עורך דין צריך להכיר

עמודי האוהדים שכל עו"ד צריך להכירלקראת השנה החדשה אספנו עבורכם את עמודי האוהדים המשפטיים שכל עורך דין צריך להכיר. ההכרות היא השלב הראשון כמובן; צפייה בעמודים הללו תאפשר לכם להתבונן מהצד בשיח המשפטי המשמעותי ביותר (שאני מכיר) אשר מתרחש ברשת החברתית פייסבוק.

השתלבות בשיח המתקיים בעמודים הללו תאפשר לכם להכיר את הפעילים המשפטיים המרכזיים בפייסבוק בישראל ואולי אף תדרבן אתכם ליצור עמם קשר מקוון ראשוני. במידה לא מועטה ההצלחה שלכם ברשת כמשפטנים תלויה גם ביכולת שלכם לעניין את החברים שלכם למקצוע – אלה הפעילים ברשת – בנוכחות שלכם ברשת.

לפיכך, אל תסתפקו בכך שתצטרפו לעמודים האלה כאוהדים (או ב”שפה הפייסבוקית”: “תעשו להם לייק”); עשו לעצמכם הרגל קבוע בפייסבוק – ובכל פעם שאתם נכנסים לפייסבוק, כנסו לעמודים האלה ובחנו אותם. התרומה ליכולת שלכם לפעול נכון בפייסבוק תהיה משמעותית.

* לפני שאציג את הרשימה, אעדכן כי בחירת העמודים התבססה על כמה קריטריונים מרכזיים:

1. העמודים רלוונטים לכל עורכי הדין (לא חשוב מאיזה מחוז).

2. העמודים מתעדכנים תדיר, ומנוהלים בצורה עקבית.

3. העמודים מעודדים שיח ולא מהווים “קיר לינקים יבש”, גם אם לעמוד מספר אוהדים מרשים. 

הצטרף עכשיו ל-4500 עורכי דין, המקבלים עדכון כשמתפרסם תוכן חדש

רשימת עשרת עמודי הפייסבוק שכל עורך דין צריך להכיר

ועד מחוז תל אביב והמרכזועד מחוז תל אביב והמרכז – לשכת עורכי הדין בישראל

עמוד המתמקד בהרחבת הידע והעשרת הידע במאמרים רלוונטיים מהארץ ומהעולם אשר עשויים לעניין את כלל עורכי הדין. על סדר היום של העמוד גם לפרגן לעורכי דין הפעילים ברשת, ולא אחת תוכלו למצוא את העמוד נותן במה לפוסטים טובים שנכתבו על ידי מי מעורכי הדין ברשת (הבמה מחכה גם לפוסטים המצוינים שלכם).

קישור לעמוד האוהדים של ועד מחוז ת”א והמרכז >>

אתר הפורומים המשפטיים

אתר הפורומים המשפטייםהנושאים “החמים” ביותר המתפרסמים בדסק החדשות המשפטיות של אתר הפורומים המשפטיים מקבל במה באופן עקבי בקיר עמוד האוהדים, כמו גם שיקוף של אירועים הקשורים עם האתר ואשר מעניינים את כלל ציבור עורכי הדין. לא אחת האתר מעלה לדיון נושאים משפטיים ציבוריים שמתפרסמים במקורות חיצוניים לאתר.

קישור לעמוד האוהדים של אתר הפורומים המשפטיים >>

עורכי דין תא והמרכזעורכי דין תא ומרכז

עמוד המתמקד בפרסומים השייכים למחוז ת”א ובעניינים הנוגעים לסדר היום של עורכי הדין חברי הועד הגדול ביותר בלשכה.

קישור לעמוד האוהדים של עורכי דין תא והמרכז >>

אפי נווהאפי נוה

עמוד האוהדים הרשמי של יו”ר ועד ת”א והמרכז. כפי שעו”ד נוה הבטיח בקמפיין הבחירות שלו, ובצורה חסרת תקדים וחדשנית, הוא מנהל שיח עם חברי ועד המחוז על גבי עמוד האוהדים שלו, מתלבט יחד עם עורכי הדין על נושאים שעל סדר היום וכו’. אולי אחד העמודים המשפטיים שזוכה למעורבות המשמעותית ביותר של עורכי דין ברשת.

קישור לעמוד האוהדים של אפי נווה>>

בלוג דין – מתחם הבלוג ספירה המשפטית בישראל

בלוגדיןניסיון מעניין ליצור במקום אחד עמוד פתוח לפרסומי בלוגים משפטיים. במילים אחרות, כל עורך דין מוזמן לצרף לקיר העמוד קישור לפוסט בנושא משפטי שכתב בבלוג האישי. סופו של דבר – קיר העמוד מורכב מריכוז מרתק של פוסטים המתפרסמים בבלוגספירה המשפטית של ישראל. (להרחבת ההכרות עם הבלוגים המשפטיים – ראו סקירה קודמת שלי על “הבלוגרים המשפטיים המובילים בישראל“).

קישור לעמוד האוהדים של בלוג דין – מתחם הבלוגספירה המשפטית >>

robus2Robus- Legal Marketing and Consulting Services

‘רובוס’ הוא משרד יעוץ אסטרטגי הכולל נישה ייחודית לפיתוח עסקי למשרדי עורכי דין. בעמוד האוהדים של המשרד תמצאו עדכונים חמים מהרשת בכלל ומפרסומים באתר המשרד על נושאים הקשורים לפיתוח עסקי של משרדי עורכי דין.

קישור לעמוד האוהדים של רובוס >>

סושיאלקליקSocialClick

מדובר בעמוד שמרכז את הפעילות של עורך דין סער סיקלאי הכותב במקומות שונים ברשת על עורכי דין ומדיה חברתית. די בתחום התמחותו כדי להמליץ לכם לעקוב אחרי הפרסומים האלה.

 קישור לעמוד האוהדים של סושיאלקליק >>

הרשות למשפט, טכנולוגיה ומידעהרשות למשפט, טכנולוגיה ומידע

הרשות למשפט, טכנולוגיה ומידע (רמו”ט) הוקמה בספטמבר 2006, כרשות להגנת מידע אישי בישראל. עמוד האוהדים של הרשות מנוהל בקפידה, בעדכונים על פרסומים של הרמו”ט, מאמרים, עדכונים, חדשות ושיח פתוח עם הגולשים שתמיד זוכים למענה על הקיר של העמוד. שאפו!

קישור לעמוד האוהדים של הרשות למשפט, טכנולוגיה ומידע >>

הצג שאלה לעורך דיןהצג שאלה משפטית לעורך דין

עמוד אוהדים ייחודי המאפשר לגולשים לשאול שאלות משפטיות “על הקיר של העמוד” ובכל תחום. לא מעט שאלות נאספות שם מידי חודש, ולפחות כרגע מעט מאוד עורכי דין משיבים לפונים (שעשויים להיות גם לקוחות פוטנציאליים). כדאי שתכירו את העמוד הזה, לטובתכם…

קישור לעמוד האוהדים ‘הצג שאלה משפטית לעורך דין’ >>

עורך דין ברשתעורך דין ברשת

ברשותכם אסיים את הרשימה בעמוד האישי שלי, העמוד שבו אני מנהל שיח אתכם (ועם הגולשים בפייסבוק) על נושאים שאני מפרסם כאן, בבלוג עורך דין ברשת, ואשר קשורים בשיווק וקידום עורכי דין ברשת. אשמח מאוד לראותכם פעילים בעמוד האוהדים של הבלוג.

קישור לעמוד האוהדים עורך דין ברשת >>

יש לכם עמודים נוספים שאתם חושבים שראוי שנוסיף לרשימה?  אשמח אם תשתפו אותנו בתגובות לפוסט.

לסיום אאחל, בסימן ראש השנה תשע”ב, כי בע”ה תחל שנה וברכותיה,

שנה טובה ומתוקה 🙂

………………

הנושאים עליהם אני כותב מעניינים אותך? הצטרף/י עכשיו לעורכי הדין המקבלים ממני לפני כולם עדכון בנושאי קידום ושיווק, בווטסאפ

איך מצטרפים? בקלות! שלח/י לי עכשיו הודעת ווטסאפ באמצעות הקישור הזה, ואני אדאג שתקבל/י לפני כולם את העדכונים הכי חשובים שאני מפרסם.

ואם כבר, אז למה שלא נהיה “חברים”? :-)  הפרופיל שלי בפייסבוק

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars דרג/י את הפוסט
Loading...