חדש! אולפן הוידאו מגיע אליך

בשנת 2012 השקתי אולפן וידאו במתכונת של תוכנית אירוח משפטית. זה היה כשהפרסום המשפטי בוידאו עוד היה בחיתוליו… עברו כמעט 9 שנים, אירחתי באולפן למעלה מ-200 עורכי דין – ופרסמנו כמעט 1000 סרטוני וידאו מקצועיים ברשת.

חלק מהאורחים באולפן שלי הם לקוחות שאני מלווה באופן אישי ברשת ומנהל עבורם את כל הקמפיינים שלהם בדיגיטל. הנתונים העולים ממסעות הפרסום שאני מוביל הם ברורים, עקביים וחד משמעיים:

שיווק באמצעות וידאו מייצר את הערך הגבוה ביותר עבור כל משרד עורכי דין שאני מקדם!

השקה חגיגית: נקודת מפנה, עם עו"ד אדי סוברי

עם ההבנה וההפנמה של הפוטנציאל העצום של השיווק המשפטי באמצעות וידאו, הרגשתי שאני חייב לחדש, להתחדש ולהמציא את עצמי מחדש עבור הלקוחות שלי. שאלתי את עצמי הלוך ושוב במשך תקופה ארוכה – איך אני לוקח את העוצמה של הצילום בוידאו צעד אחד קדימה. איך אני מייצר אלטרנטיבה נוספת, אחרת, לתוכנית האירוח שכבר הקמתי – ומעצים את עורכי הדין בצורה אותנטית, חדה , קצרה ואפקטיבית.

אני גאה להציג בפניכם, בפעם הראשונה, את התוכנית החדשה שלי, נקודת מפנה.

הפעם מדובר בהפקה שונה לחלוטין. צילומים במשרדו של עורך הדין (ולא באולפני טלוויזיה), מחשבה רבה והכנה מוקדמת, בימוי ייחודי, עריכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר שיש ועוד אלמנטים שמאפשרים לנו לרגש, לגעת, לשכנע ולהעביר מסר.

אני מודה לחברי עורך הדין גיל קראוס, שנתן את הסכמתו לכך שהשתתפותו בתוכנית תוצג גם כאן בפניכם ובתפוצה של אלפי עורכי הדין.

תיהנו:

עכשיו תעצמו עיניים, ונסו לחשוב לרגע מה מרגיש אותו לקוח פוטנציאלי אשר פנה או נתקל בסרטון כזה. נקודת מפנה בקריירה לא חייבת לגעת באירוע אישי כל כך עמוק ורגיש – כפי שחווה על בשרו חברי עו"ד קראוס. נקודת מפנה מבחינתי היא רגע מכונן, זה יכול להיות פסק דין חשוב שקיבלנו, פרידה משותף שעמו צעדנו שנים, מעבר גיאוגראפי דרמטי, תואר אקדמי נוסף, אירוע אישי יוצא דופן או כל דבר משמעותי אחר.

אני מאמין בקונספט הזה, ומתרגש ממנו.

התוכנית הזו מאפשרת לי לעזור לעורכי דין להוציא את עצמם לאור. בסופו של יום, בכל אחד יש אור, אור ייחודי שיש רק לו. כשמאפשרים לנקודת האור הזו לזרוח החוצה, מתרחש אותו דבר נפלא: סוף סוף רואים את מי שאנחנו באמת. ואין לזה תחליף, ואין לכך מתחרים!

שיצליח לכם, ושתמלאו את העולם באור,

אדי

………………

הנושאים עליהם אני כותב מעניינים אותך? הצטרף/י עכשיו לעורכי הדין המקבלים ממני לפני כולם עדכון בנושאי קידום ושיווק, בווטסאפ

איך מצטרפים? בקלות! שלח/י לי עכשיו הודעת ווטסאפ באמצעות הקישור הזה, ואני אדאג שתקבל/י לפני כולם את העדכונים הכי חשובים שאני מפרסם.

ואם כבר, אז למה שלא נהיה "חברים"? :-)  הפרופיל שלי בפייסבוק

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 3 הצבעות, ממוצע של : 5.00 מתוך 5 כוכבים
Loading...