הדרכה עסקית לעורכי דין: 7 סודות הפרסום של עורכי הדין המצליחים בישראל

מה המתחרים שלך עושים וגורם דווקא להם להצליח מעל לכל שיעור? מהם אפיקי הפרסום המשתלמים, שהקולגות שלך לעולם לא יספרו לך עליהם? מהן הטעויות שרוב עורכי הדין עושים ואשר גורמות לפרסום שלהם להיכשל ורק לבזבז כסף? 

את ההזדמנות הזו אסור לך לפספס, הגיע הזמן להסיר את הלוט ולחשוף את הסודות ששמורים בכספת של עורכי הדין המצליחים בישראל.

נגן וידאו

מה נלמד בהדרכה?

אדי סוברי

 נעים להכיר,

כעורך דין בעצמי, אני מתמחה בקידום ושיווק עורכי דין כבר למעלה מ-10 שנים. עמדתי בראש הצוות לשינוי כללי הפרסומת של לשכת עורכי הדין וזכיתי להוביל את השינוי הגדול שמאפשר לעורכי דין לפרסם את עצמם כיום באפקטיביות רבה יותר. אני מכיר היטב את פלטפורמות השיווק השונות ומלווה בפרסום אינטנסיבי למעלה מ-100 משרדי עורכי דין. אני מכיר לעומק את אפיקי הפרסום על היעילות שלהם, את היתרונות, החסרונות וגם את סודות ההצלחה שברוב המקרים אף אחד לא יתנדב לספר לכם…

אני נחשף באופן קבוע לרעיונות ושיטות פרסום חדשות של עורכי דין, ובכל פעם שצומחת אלטרנטיבה פרסומית חדשה, אני מזדרז לנסות ולבחון אותה. בכל פעם שאני נתקל בהברקה שיווקית חדשה של עורך דין, בניסיון פרסום מקורי, בנוסח מודעה יוצא דופן וכו' – אני ממהר לתעד, לצלם, לתייק ולבדוק בעצמי את האפקטיביות של הפרסום.

בהדרכה העסקית הזו אני מתכוון לחלוק אתך את כל הידע והניסיון שצברתי בעשור האחרון בשיווק ופרסום של עורכי דין. כן, אני הולך לגלות לך את כל הסודות! אני הולך להראות לך את מה שמעט עורכי דין יודעים שצריך לעשות, כדי שהפרסום שלהם באמת יצליח; אני רוצה לחשוף אותך לרעיונות הפשוטים שמייצרים יתרון אדיר; אני רוצה שתכיר את ההברקות, שיטות הפעולה וההצלחות המוכחות שיפיחו בך השראה לעשות את כל מה שדרוש, כדי שגם אתה תממש את הפוטנציאל האמיתי שלך.

אני מאמין שברגע שתכיר את המגוון הגדול של שיטות הפרסום שעובדות ואת הכלים השיווקיים האפקטיביים באמת – אסלול עבורך את הדרך הבטוחה להצלחה ושגשוג. זו המשימה שלי.

מועדי ההדרכה הקרובים

 • מועד יוני (מחזור 6) מלא

  16.6.2020 | 09:00-17:00

 • מועד אוגוסט (מחזור 7) מלא

  4.8.2020 | 09:00-17:00

 • מועד דצמבר (מחזור 8) מלא

  1.12.2020 | 09:00-17:00

 • מועד מרץ (מחזור 9) מלא

  2.3.2021 | 09:00-17:00

עלות ההדרכה

650 ₪ + מע"מ

לפרטים נוספים והרשמה

👈 מספר המקומות מוגבל,
מומלץ לשריין מקום בהקדם האפשרי.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5 הצבעות, ממוצע של : 4.00 מתוך 5 כוכבים
Loading...