ד"ר גיא בכור: "מעמדם של עורכי הדין בחברה הערבית שונה מאצלנו"

מה אנחנו, עורכי הדין בישראל, יודעים על עורך הדין בעולם הערבי הסובב אותנו? האם חברינו עורכי הדין במצרים, בירדן (וכו') עושים שימוש בפייסבוק כדי לשווק את עצמם? האם גם הם כפופים לכללי אתיקה, למשל? כיצד נתפס עורך הדין הערבי בחברה הערבית?

לפני כחודשיים ירדתי לאילת כדי להשתתף בפאנל שעסק בשינוי כללי האתיקה (במסגרת הכנס השנתי של ועד מחוז דרום). הכנס נפתח בהרצאה מרתקת על המזרח התיכון, מפיו של ד"ר גיא בכור (פרשן, עיתונאי, היסטוריון וגם משפטן ישראלי). רוחב ועומק ידיעותיו של ד"ר בכור בכל הקשור לעולם הערבי, כמו גם אישיותו הנעימה והחברית כל כך, הציתו בי רעיון: לבקש את רשותו ולראיין אותו (רגע לפני ההרצאה שלו). ביקשתי לקבל הצצה נדירה לעולמו של עורך הדין בעולם הערבי, ובדגש על ההתמודדות שלו עם שיווק המשרד בעידן הדיגיטלי.

לשמחתי, ד"ר בכור הסכים מיד לשתף פעולה. ביקשתי מקולגה לצלם את הראיון במצלמת הסלולרי שלי (לא מצלמה מקצועית, סמסונג9, זה הכל). שלחתי את הסרטון להוספת כתוביות בעברית – והנה הוא מוכן כאן לצפייה שלכם.

אני מקווה שעצם הרעיון ואופן הביצוע יעניקו לכם רעיונות והשראה ליצירת סרטונים בעלי ערך שגם אתם יכולים להפיק בקלות עבור קהל הלקוחות והעוקבים אחריכם.

צפו.

………………

הנושאים עליהם אני כותב מעניינים אותך? הצטרף/י עכשיו לעורכי הדין המקבלים ממני לפני כולם עדכון בנושאי קידום ושיווק, בווטסאפ

איך מצטרפים? בקלות! שלח/י לי עכשיו הודעת ווטסאפ באמצעות הקישור הזה, ואני אדאג שתקבל/י לפני כולם את העדכונים הכי חשובים שאני מפרסם.

ואם כבר, אז למה שלא נהיה "חברים"? :-)  הפרופיל שלי בפייסבוק

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 1 הצבעות, ממוצע של : 5.00 מתוך 5 כוכבים
Loading...