עו"ד, זו ההזדמנות שלך להצטרף לקבוצת נטוורקינג מנצחת של עורכי דין

עו"ד, יש לנו מקום בשבילך באחת מקבוצת הנטוורקינג הכי טובות שלנו

לפני הכל: אנחנו גאים בעשייה מבורכת של עורכי דין מובילים בתחומם, ב-3 קבוצות נטוורקינג הנפגשות אחת לחודש (בשעות הערב, ולמשך שעתיים).

היום אנחנו יודעים בבירור: התיקים הכי טובים, שיתופי הפעולה והקשרים הכי חזקים שעורך דין יכול לבקש – נמצאים בחיבור נכון בין עורכי דין שיודעים לעשות נטוורקינג.

כדאי שתדעו: למעלה מ-80% מעורכי הדין בקבוצות הנטוורקינג שלנו הם משתתפים ותיקים שהצטרפו ביום בו הוקמה הקבוצה (מומלץ לקרוא את מה שהם מספרים על הקבוצה – כאן, בתגובות בתחתית העמוד; וכן, אפשר גם ליצור עמם קשר אישי ישיר!).

עדכון מיום 30.5.2024: אנחנו מצרפים אלינו עורכי דין מצוינים חדשים בתחומים המשפטיים הבאים:

בצוות שחף: דיני צבא, תעבורה

בצוות אביטל: הסדרת מעמד, חדלות פירעון

בצוות מורן: לשון הרע, זכויות יוצרים

מתלבט/ת? אנחנו מארחים את המתאימים, ללא התחייבות, במפגש הקרוב.

פרטים שחשוב לדעת על קבוצות הנטוורקינג שלנו

הקבוצות מיועדות לעורכי דין בעלי וותק של 7 שנים ומעלה,

המשתתפים בעלי יכולת פרגון טבעית, עין טובה ותקשורת בין אישית מצוינת (תקראו את התגובות על הפוסט הזה ותבינו…),

הקארמה שלהם מדבקת והם מיטיבי לכת – כאלה שמבינים שנטוורקינג זה מרתון ולא ספרינט.

הקבוצות שלנו מיועדות רק לעורכי דין שהם גם מנהלי פורומים באתר הפורומים המשפטיים.

המפגשים שלנו מתקיימים אחת לחודש, בד"כ בסוף החודש הקלנדרי, בין השעות 18:30-20:30, במכון מופ"ת אשר בתוך מכללת לוינסקי (בצפון תל אביב, רחוב שושנה פרסיץ).

הצטרפות לקבוצת נטוורקינג לעורכי דין – היא ההזדמנות שלך להצליח יותר

מידי חודש אני נרגש להיפגש עם חברי קבוצות הנטוורקינג, להיחשף לנתונים על כמות התיקים שנקלטו בעקבות הפעילות, להתרשם משיתופי הפעולה המצוינים ולהיות עד ליחסי החברות והקרבה שצומחים ומתחזקים כל כך.

אחרי שנים של עשייה אני יודע: השתתפות באחת הקבוצות היא משתלמת, ובגדול!

אנחנו מצרפים לקבוצות שלנו רק את המתאימים ביותר ורק לאחר הכרות והחלטת וועדת חברים. זאת הדרך שלנו להבטיח שתמיד נהיה יעילים, מכבדים ומחבקים.

מעניין אותך? אני מזמין אותך בחום ליצור עימי קשר – שלח/י לי פנייה.

עו"ד אדי סוברי

רוצה לדעת עוד על נטוורקינג לעורכי דין בכלל ועל הקבוצות שלנו בפרט? אפשר להמשיך לקרוא:

נטוורקינג לעורכי דין בישראל

בישראל ניתן למצוא אולי מאות קבוצות נטוורקינג עסקיות, הפועלות תחת ארגונים שונים ועל פי שיטה סדורה פחות או יותר. מדובר בפעילות שיווקית הכוללת מפגשים קבוצתיים ואישיים אשר מטרתה להגדיל את נפח הפעילות העסקית – אם בהפניית לקוחות רלוונטיים, אם ביצירת שיתופי פעולה רווחיים.

בפעילות הנטוורקינג הזו לוקחים חלק בעלי עסקים מכל גווני הקשת – ולא רק עורכי דין; כבר התארחתי בעבר בקבוצה עסקית שהיו בה מטפל בפרחי באך, יועצת לעיצוב הבית, מגדל נחשים, יועצת מס, רואה חשבון והכי חשוב – כמובן – גם כמה עורכי דין.

מהכרות עם עשרות עורכי דין שלוקחים חלק בפעילות נטוורקינג עסקית, חשוב לי לעדכן את הקוראים כאן שרוב עורכי הדין מדווחים על כך שמדובר בפעילות משתלמת (אם כי אינטנסיבית). כשביקשתי לרדת לעומק ולהבין מי בקבוצות העסקיות האלה תורם הכי הרבה לעורכי הדין – לא הופתעתי לגלות ששיתוף הפעולה בין עורכי הדין בקבוצות האלה, הוא שמניב הכי הרבה עבור עורכי הדין.

הסוד הגדול: קבוצות נטוורקינג של עורכי דין בלבד!

בשנת 2014 שכנעה אותי עו"ד אביטל פז – חברה ולקוחה נפלאה שלי – להקים קבוצת נטוורקינג ראשונה לעורכי דין. קיבצנו כ-18 עורכי דין, כל אחד בעל מומחיות שונה, כל אחד ניהל פורום משפטי אחר באתר הפורומים המשפטיים (אתר שהקמתי בשנת 2006). קבענו תדירות נוחה של מפגשים: פעם בחודש, למשך שעתיים, בשעות הערב; התוכן של המפגשים עשיר ומגוון, ובין המפגשים אנחנו מעודדים מפגשים אישיים ושיתופי פעולה.

אחרי שנה של פעילות מוצלחת החלטנו כל הקבוצה פה אחד שממשיכים לשנה נוספת יחד. מסתבר שכשעורכי דין מצוינים יושבים יחד סביב שולחן אחד, מתוך מטרה לפרגן ולשתף פעולה, בפעילות שיטתית ועם מחויבות והשקעהזה מצליח ובענק.

הפעילות משתלמת בכל המובנים האפשריים: כמות התיקים החדשים שנקלטים אצל כל משתתף, שיתופי הפעולה, רשת הקשרים המצוינת וגם קבוצת הכוח שמתגבשת ומאפשרת לכל עורך דין להעניק שירות הרבה יותר מקיף ומגוון ללקוחות הקיימים שלו.

מקבוצה אחת – ל-3 קבוצות מצוינות של עורכי דין מובילים בתחומם

ההצלחה בהקמת צוות נטוורקינג ראשון הובילה את הלקוחות שלי ואותי ליזום הקמה של עוד 2 קבוצות! כל קבוצה חדשה שהקמנו, הצליחה מעבר לציפיות ואני חייב להודות שהרקמה האנושית שנוצרה מהחיבור בין המשתתפים מרגשת אותי בכל מפגש מחדש.

אני מזמין אותך לנסות להשתלב באחת הקבוצות המעולות שלנו – שלח/י לי פנייה.

בהצלחה,

אדי

………………

הנושאים עליהם אני כותב מעניינים אותך? הצטרף/י עכשיו לעורכי הדין המקבלים ממני ישירות לווטסאפ עדכונים חמים בנושאי קידום ושיווק. 

איך מצטרפים? בקלות! שלח/י לי עכשיו הודעת ווטסאפ באמצעות הקישור הזה, ואני אדאג שתקבל/י לפני כולם את העדכונים הכי חשובים שאני מפרסם.