עו"ד: התפנה לנו מקום בנבחרת!

בישראל ניתן למצוא מאות קבוצות נטוורקינג עסקיות, הפועלות תחת ארגונים שונים ועל פי שיטה סדורה פחות או יותר. מדובר בפעילות שיווקית (לעיתים אינטנסיבית) שמטרתה להגדיל את נפח הפעילות העסקית – אם בהפניית לקוחות רלוונטיים, אם ביצירת שיתופי פעולה רווחיים. לשם כך המשתתפים בקבוצות נפגשים אחת לשבוע או לשבועיים במפגש מרוכז, כשבין המפגשים מקפידים להיפגש גם בפגישות "אחד על אחד" כדי להעמיק את הקשר והפעילות העסקית.

חשוב לדעת: בפעילות הנטוורקינג הזו לוקחים חלק בעלי עסקים מכל גווני הקשת; ניתן למצוא בקבוצה אחת מטפל בפרחי באך, יועצת לעיצוב הבית, גנן, רואה חשבון והכי חשוב – כמובן – גם עורכי דין. כדי הפעילות תהיה הוגנת כלפי כל משתתף, לא מצרפים לקבוצה בעלי מקצוע זהים – ובהקשר המשפטי, לא מצרפים לקבוצה אחת עורכי דין בעלי התמחות זהה.

השורה התחתונה: מהכרות רחבה עם התחום ועם מאות עורכי דין אני יכול לומר בביטחון שרוב עורכי הדין אשר לוקחים חלק בפעילות כזו, מתחברים אליה, משקיעים בה ואוהבים אותה – גם מדווחים על עלייה בהכנסות ועל תרומה רבה שיש לה להצלחה של המשרד.

הסוד הגדול: קבוצות נטוורקינג של עורכי דין בלבד!

בשנת 2014 שכנעה אותי עו"ד אביטל פז – חברה ולקוחה נפלאה שלי – להקים קבוצת נטוורקינג ראשונה לעורכי דין. בין השיחות שניהלנו היא גם הזמינה אותי להתארח בקבוצת נטוורקינג (BNI) שבה היא היתה פעילה במשך 7 שנים. לאחר אותו ביקור מצאתי את עצמי מבקר בקבוצות נטוורקינג נוספות ובארגונים שונים, כדי להתרשם ולחשוב כיצד ניתן לייצר פעילות שתותאם לעורכי הדין, לקצב העבודה שלהם ולאופי הלקוחות שהם מחפשים.

בסוף 2014 הקמתי כפיילוט את קבוצת הנטוורקינג הראשונה לעורכי דין, בראשה עמדה עורכת הדין אביטל פז. קיבצנו יחד כ-18 עורכי דין בעלי מומחיות שונה – כל אחד מנהל פורום משפטי שונה באתר הפורומים המשפטיים. קבענו תדירות נוחה של מפגשים: פעם בחודש, למשך שעתיים, בשעות הערב ובכיתת לימוד מפוארת במכללת לוינסקי בצפון תל אביב; התוכן של המפגשים עשיר ומגוון, ובין המפגשים אנחנו מעודדים מפגשים אישיים ושיתופי פעולה.

השורה התחתונה: אחרי שנה של פעילות מוצלחת כל כך, החלטנו כל הקבוצה פה אחד שממשיכים לשנה נוספת יחד. מסתבר שכשעורכי דין מצוינים יושבים יחד סביב שולחן אחד, מתוך מטרה לפרגן ולשתף פעולה, בפעילות שיטתית ועם מחויבות והשקעה – זה מצליח ובענק.

הפעילות משתלמת בכל המובנים האפשריים: כמות התיקים החדשים שנקלטים אצל כל משתתף, שיתופי הפעולה, רשת הקשרים המצוינת וגם קבוצת הכוח שמתגבשת ומאפשרת לכל עורך דין להעניק שירות הרבה יותר מקיף ומגוון ללקוחות הקיימים שלו.

מקבוצה אחת – ל-3 קבוצות מצוינות של עורכי דין מובילים בתחומם

ההצלחה בהקמת צוות נטוורקינג ראשון הובילה את הלקוחות שלי ואותי ליזום הקמה של עוד 2 קבוצות! כל קבוצה חדשה שהקמנו, הצליחה מעבר לציפיות ואני חייב להודות שהרקמה האנושית שנוצרה מהחיבור בין המשתתפים מרגשת אותי בכל מפגש מחדש.

התפנה לנו מקום בנבחרת – במיוחד בשבילך

שנת הקורונה היתה מאוד מאתגרת לפעילות הנטוורקינג שלנו; להיפגש "בזום" אף פעם לא יכול להיות תחליף ממשי למה שקורה במציאות של שגרה. אבל צלחנו את התקופה הזו, וחגגנו את החזרה למפגשים שלנו. יחד עם החזרה למפגשים ולשיתופי הפעולה החלטנו שאנחנו מתגבשים שוב ומצרפים אלינו לקבוצות עורכי דין בעלי מומחיות שחסרה בקבוצה.

חשוב לדעת: הקבוצות שלנו מיועדות רק לעורכי דין שגם לוקחים חלק בניהול פורום משפטי באתר הפורומים המשפטיים, בעלי וותק של 5 שנים לפחות, מומחיות ספציפית והכי חשוב: בעלי יכולת לפרגן לאחרים, מיטיבי לכת (כי נטוורקינג זה מרתון למרחקים ארוכים), בעלי תקשורת טובה וקארמה של מנצחים.

הכנתי גרפיקה שתקל על כל מתעניין להבין מהם ה"כובעים" המקצועיים שאנחנו מחפשים לצרף אלינו לכל קבוצה:

צוות אביטל - הנטוורקינג המנצח של מנהלי הפורומים המשפטיים ב- LawForums.co.il

צוות שחף - הנטוורקינג המנצח של מנהלי הפורומים המשפטיים ב- LawForums.co.il

צוות אביטל - הנטוורקינג המנצח של מנהלי הפורומים המשפטיים ב- LawForums.co.il

המפגשים שלנו מתקיימים אחת לחודש, בסוף החודש הקלנדרי: צוות שחף נפגשים ביום שני האחרון של כל חודש, צוות אביטל ביום שלישי, וצוות מורן ביום רביעי. שעות הפעילות: בין 18:30-20:30, במכון מופ"ת אשר בתוך מכללת לוינסקי (בצפון תל אביב, רחוב שושנה פרסיץ).

ההזדמנות שלך להצליח יותר

אני מקווה ומניח שתוך זמן קצר (מאוד!) לא יישארו "כובעים" פנויים באף קבוצה – אבל אני מקווה שאזכה להכיר דווקא אותך. אם קראת עד כאן, כנראה שיש לכך סיבה טובה, וככל שזה תלוי בי הייתי שמח שניפגש.

היית רוצה לשמוע פרטים נוספים? אולי להתארח באחת הקבוצות כדי להתרשם? שלח/י אליי פנייה כמה שיותר מהר – דרך עמוד צור הקשר באתר ->>

בהצלחה,

אדי

………………

הנושאים עליהם אני כותב מעניינים אותך? הצטרף/י עכשיו לעורכי הדין המקבלים ממני לפני כולם עדכון בנושאי קידום ושיווק, בווטסאפ

איך מצטרפים? בקלות! שלח/י לי עכשיו הודעת ווטסאפ באמצעות הקישור הזה, ואני אדאג שתקבל/י לפני כולם את העדכונים הכי חשובים שאני מפרסם.

ואם כבר, אז למה שלא נהיה "חברים"? :-)  הפרופיל שלי בפייסבוק

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4 הצבעות, ממוצע של : 4.75 מתוך 5 כוכבים
Loading...