עו"ד: התפנה לנו מקום בנבחרת! הזדמנות להצטרף לקבוצת נטוורקינג של עורכי דין

בישראל ניתן למצוא אולי מאות קבוצות נטוורקינג עסקיות, הפועלות תחת ארגונים שונים ועל פי שיטה סדורה פחות או יותר. מדובר בפעילות שיווקית הכוללת מפגשים קבוצתיים ואישיים אשר מטרתה להגדיל את נפח הפעילות העסקית – אם בהפניית לקוחות רלוונטיים, אם ביצירת שיתופי פעולה רווחיים.

בפעילות הנטוורקינג הזו לוקחים חלק בעלי עסקים מכל גווני הקשת – ולא רק עורכי דין; כבר התארחתי בעבר בקבוצה עסקית שהיו בה מטפל בפרחי באך, יועצת לעיצוב הבית, מגדל נחשים, יועצת מס, רואה חשבון והכי חשוב – כמובן – גם כמה עורכי דין.

מהכרות עם עשרות עורכי דין שלוקחים חלק בפעילות נטוורקינג עסקית, חשוב לי לעדכן את הקוראים כאן שרוב עורכי הדין מדווחים על כך שמדובר בפעילות משתלמת (אם כי אינטנסיבית). כשביקשתי לרדת לעומק ולהבין מי בקבוצות העסקיות האלה תורם הכי הרבה לעורכי הדין – לא הופתעתי לגלות ששיתוף הפעולה בין עורכי הדין בקבוצות האלה, הוא שמניב הכי הרבה עבור עורכי הדין.

הסוד הגדול: קבוצות נטוורקינג של עורכי דין בלבד!

בשנת 2014 שכנעה אותי עו"ד אביטל פז – חברה ולקוחה נפלאה שלי – להקים קבוצת נטוורקינג ראשונה לעורכי דין. קיבצנו כ-18 עורכי דין, כל אחד בעל מומחיות שונה, כל אחד ניהל פורום משפטי אחר באתר הפורומים המשפטיים (אתר שהקמתי בשנת 2006). קבענו תדירות נוחה של מפגשים: פעם בחודש, למשך שעתיים, בשעות הערב; התוכן של המפגשים עשיר ומגוון, ובין המפגשים אנחנו מעודדים מפגשים אישיים ושיתופי פעולה.

אחרי שנה של פעילות מוצלחת החלטנו כל הקבוצה פה אחד שממשיכים לשנה נוספת יחד. מסתבר שכשעורכי דין מצוינים יושבים יחד סביב שולחן אחד, מתוך מטרה לפרגן ולשתף פעולה, בפעילות שיטתית ועם מחויבות והשקעהזה מצליח ובענק.

הפעילות משתלמת בכל המובנים האפשריים: כמות התיקים החדשים שנקלטים אצל כל משתתף, שיתופי הפעולה, רשת הקשרים המצוינת וגם קבוצת הכוח שמתגבשת ומאפשרת לכל עורך דין להעניק שירות הרבה יותר מקיף ומגוון ללקוחות הקיימים שלו.

מקבוצה אחת – ל-3 קבוצות מצוינות של עורכי דין מובילים בתחומם

ההצלחה בהקמת צוות נטוורקינג ראשון הובילה את הלקוחות שלי ואותי ליזום הקמה של עוד 2 קבוצות! כל קבוצה חדשה שהקמנו, הצליחה מעבר לציפיות ואני חייב להודות שהרקמה האנושית שנוצרה מהחיבור בין המשתתפים מרגשת אותי בכל מפגש מחדש.

התפנה לנו מקום בנבחרת – במיוחד בשבילך

הפוסט הזה התפרסם במקור ביום 28 במאי 2021 – וכאן ממש צירפתי גראפיקה שאיפשרה לקוראים לבדוק אילו "כובעים מקצועיים" פנויים בכל קבוצה. אבל מאז דברים השתנו, כובעים התחלפו, ולשמחתי חברים רבים נוספים פנו אליי ושאלו אותי "האם עדיין יש מקום פנוי באחת הקבוצות?".

התשובה היא: כן!

אף שלמעלה מ-80% מעורכי הדין בקבוצות הנטוורקינג שלנו הם משתתפים קבועים מזה שנים רבות (אשר שומרים באדיקות על מקומם בקבוצה) – אנחנו כמעט באופן קבוע מחפשים לצרף אלינו את עורכי הדין הטובים ביותר, בכובעים שהתפנו או בכובעים מקצועיים שעדיין לא אוישו.

חשוב לדעת:

ברוב תחומי המשפט הפופולריים ביותר אין מקום בקבוצות ובחלק מה"כובעים" יש אפילו רשימת המתנה.

הקבוצות שלנו מיועדות רק לעורכי דין שגם לוקחים חלק בניהול פורום משפטי באתר הפורומים המשפטיים, בעלי וותק של 7 שנים לפחות, בעלי יכולת טבעית לפרגן לאחרים, קארמה של מנצחים ובעיקר – מיטיבי לכת (כי נטוורקינג זה מרתון למרחקים ארוכים).

המפגשים שלנו מתקיימים אחת לחודש, בד"כ בסוף החודש הקלנדרי, בין השעות 18:30-20:30, במכון מופ"ת אשר בתוך מכללת לוינסקי (בצפון תל אביב, רחוב שושנה פרסיץ).

ההזדמנות שלך להצליח יותר

מידי חודש אני נרגש להיפגש עם חברי קבוצות הנטוורקינג, להיחשף לנתונים על כמות התיקים ושיתופי הפעולה ולהיות עד ליחסי החברות והקרבה שצומחים ומתחזקים כל כך. אחרי שנים של עשייה אני יודע: השתתפות באחת הקבוצות היא משתלמת, ובגדול!

אם קראת עד כאן, כנראה שמחכה לך הזדמנות אמיתית להצטרף אלינו להצלחה, ולנו הזדמנות נפלאה להכיר אותך.

אני מזמין אותך לנסות להשתלב באחת הקבוצות המעולות שלנו – שלח/י לי פנייה.

בהצלחה,

אדי

………………

הנושאים עליהם אני כותב מעניינים אותך? הצטרף/י עכשיו לעורכי הדין המקבלים ממני לפני כולם עדכון בנושאי קידום ושיווק, בווטסאפ

איך מצטרפים? בקלות! שלח/י לי עכשיו הודעת ווטסאפ באמצעות הקישור הזה, ואני אדאג שתקבל/י לפני כולם את העדכונים הכי חשובים שאני מפרסם.

ואם כבר, אז למה שלא נהיה "חברים"? :-)  הפרופיל שלי בפייסבוק

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 6 הצבעות, ממוצע של : 4.83 מתוך 5 כוכבים
Loading...