חדש! השקה חגיגית: אתר המאמרים המשפטיים המוביל ברשת

השקעת וכתבת מאמר משפטי יוצא מן הכלל – מאמר עם תוכן בעל חשיבות רבה, חידוש או עדכון רב ערך ומן הראוי להפיץ אותו בעוצמה. היכן תבחר לפרסם אותו?

לו רק הייתי יכול, הייתי מפעיל את מטה הקסמים שלי ומשבץ את המאמר בין הכתבות הראשיות של אחד מהאתרים הבולטים ברשת בישראל (וואלה, כלכליסט, דה-מרקר וכו'). במציאות, הסיכויים שאחד האתרים הפופולריים יפרסמו ויעניקו במה מרכזית לתוכן שכתבת – שואפים לאפס, וברוב המקרים תסרב לשלם כדי שהמאמר יופיע במדורים פנימיים-פרסומיים באתרים אלה.

אז היכן בכל זאת נפרסם את המאמרים הטובים שלנו?

אם תשאלו אותי, למרות היקפה העצום של הרשת, ישנם פחות מ-10 אתרים משפטיים בישראל שבהם מומלץ ונכון לפרסם מאמר משפטי בעל ערך (תקדין, אתר הפורומים המשפטיים, לואוגייד, אוביטר וכמה נוספים). וגם אתרים אלה, אינם מתיימרים להיות אתרי מאמרים ועל פי רוב הפרסום בהם כרוך בעלות כספית.

הבמה הזו בשבילכם: אתר המאמרים המשפטיים – Legal-Articles.co.il

שנים שאני מחכה להזדמנות הזו, להשיק אתר מאמרים משפטיים יוצא מן הכלל. אתר אשר בנוסף לעיצובו המרשים ונוחות השימוש שבו, יעניק במה לתוכן שעומד בקריטריונים הבאים:

נכתב על ידי עורך דין מקצועי

מעניק ערך ממשי לקורא

כתוב בצורה איכותית ובהירה

נטול כל סממן של פרסומת או הלל עצמי

מקורי (במובן זה שהתוכן לא פורסם בכל במה אחרת ברשת)

ובנוסף, בטרם יפורסם, יעבור עריכת לשון מקצועית המבטיחה רמת קריאות גבוהה, ניסוח ברור ועמידה בכללי השפה העברית.

חבריי עורכי הדין, אני נרגש להציג בפניכם את אתר ליגל ארטיקלס – Legal-Articles

תנו ללקוחות שלכם להתרשם מכם באמת

אני מקווה שאתם קוראים את השורות האלה אחרי שביקרתם (גם אם לרגע קט) באתר ליגל ארטיקלס (להלן: האתר).

מעבר למחויבות הגבוהה לאיכות התוכן, אני משוכנע שהתרשמתם גם מהעיצוב הייחודי והמתקדם, מהבמה המרשימה שכל עורך דין מקבל וגם מהאפשרות הברורה והנוחה ליצור עמו קשר. בסופו של יום, כמי שעוסק בקידום ושיווק עורכי דין, אחת המטרות שלי בהקמת האתר היא גם ביצירת הזדמנות איכותית עבורכם, להגיע בצורה מקצועית ללקוחות הפוטנציאליים שלכם.

חבריי עורכי הדין – האתר נבנה עבורכם, עשו בו שימוש והצליחו. הפרסום בו אינו כרוך בתשלום, אך כפוף לקריטריונים ברורים שיבטיחו (למענכם) את איכותו ורמתו הגבוהה. אני מאמין שתוך זמן קצר יהפוך האתר לאחד הנכסים הדיגיטליים המפוארים והמוצלחים ביותר של עורכי הדין בישראל.

תודה עמוקה לעורך הלשוני המבריק של האתר – חברי עו"ד צבי מונדשיין; תודה רבה למעצב ומתכנת העל שלי – יותם רודד; תודה ללמעלה מ-15 עורכי דין מצוינים שכתבו את התוכן המשפטי המשובח ששובץ באתר עם השקתו; ותודה אחרונה וחביבה במיוחד לצוות השיווק שלי: למאיה סגל, אינה דונאייבסקי ומתן רוטנברג שסייעו ועמלו כדי להפוך את היעדים שלי – למציאות חיה.

אנחנו כבר מחכים למאמר הראשון שלכם,

שיצליח לכם,

אדי

………………

הנושאים עליהם אני כותב מעניינים אותך? הצטרף/י עכשיו לעורכי הדין המקבלים ממני ישירות לווטסאפ עדכונים חמים בנושאי קידום ושיווק. 

איך מצטרפים? בקלות! שלח/י לי עכשיו הודעת ווטסאפ באמצעות הקישור הזה, ואני אדאג שתקבל/י לפני כולם את העדכונים הכי חשובים שאני מפרסם.