חדש בהגדה: ד"ר מאיה אנג'לו וד"ר שון סטפנסון

מאיה אנג'לוההתפתחות האישית שלנו היא זו שתורמת אולי את החלק הגדול ביותר להצלחה שלנו. אל תסתפקו בלהיות עורכי דין מקצועיים, מנוסים ומבוקשים יותר – תשאפו להיות האנשים הכי גדולים שאתם יכולים להיות.

התהלכו בינינו אנשים ענקיים, כאלה שהשאירו חותם של אהבה ואמת בעולם. יש לנו את ההזדמנות להביט דרך העיניים הטובות שלהם אל עומק המחשבה שלהם, ולצמוח בעצמנו.

לכבוד חג הפסח, אני רוצה לשתף אתכם כאן בשני סרטונים קצרים ומופלאים שעניינם יציאה לחירות. בסרטונים – שני גיבורים של ממש: מאיה אנג'לו ושון סטפנסון, שבחג הפסח הזה (2022, תשפ"ב) הם היו חלק מבלתי נפרד מההגדה שלי.

ד"ר מאיה אנג'לו: "Love Liberates"

יש לנו עוד כל כך הרבה מה ללמוד מהאישה המדהימה הזו. אם הסרטון הזה עשה לכם חשק לעוד, אל תפספסו וצפו במאיה אנג'לו גם ב-Rainbow In The Clouds.

ד"ר שון סטפנסון: The prison of your mind

אני חייב להודות ש"נמסתי" לחלוטין כשד"ר שון סטפנסון אמר באומץ בדקה ה-4:00: "If somebody pities me, they're wasting their time".

ולחשוב שהמילים האחרונות שהאיש הנפלא הזה אמר (רגע לפני שנפטר מסבוכים של זעזוע מוח) היו: "This did not happen to me….but for me."

האישיות שאתם – היא המגנט האמיתי להצלחה שלכם

הסרטונים הנפלאים ששיתפתי שייכים, מבחינתי, לסדרה מבורכת וארוכה של סרטונים משני-חיים. זכינו לחיות בעידן הדיגיטלי, וכולנו נמצאים במרחק של קליק אחד מעוד המון סרטונים גדושים בהשראה ומלאים בתבונה.

בואו נהיה נדיבים כלפי עצמנו ולא נפספס את ההזדמנות ללמוד מהאנשים הכי חכמים, מופלאים ומוארים שהילכו אי פעם על הכוכב שלנו. הספרים והסרטונים שהם הותירו אחריהם מאפשרים לנו לטפח בתוכנו אישיות קורנת, אופטימית, מכילה וגדושה באהבה.

אם תשאלו אותי, זו דרך בדוקה למגנט אלינו בעוצמה את הלקוחות שאנחנו באמת רוצים ואת ההצלחה אליה כולנו שואפים להגיע.

שיצליח לכם,

אדי

………………

הנושאים עליהם אני כותב מעניינים אותך? הצטרף/י עכשיו לעורכי הדין המקבלים ממני לפני כולם עדכון בנושאי קידום ושיווק, בווטסאפ

איך מצטרפים? בקלות! שלח/י לי עכשיו הודעת ווטסאפ באמצעות הקישור הזה, ואני אדאג שתקבל/י לפני כולם את העדכונים הכי חשובים שאני מפרסם.

ואם כבר, אז למה שלא נהיה "חברים"? :-)  הפרופיל שלי בפייסבוק

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 1 הצבעות, ממוצע של : 5.00 מתוך 5 כוכבים
Loading...