עו"ד, מי מקשיב לך?

[ספויילר – בתחתית הפוסט מחכה הפתעה]

אם ישנו ענק דיגיטלי עם פוטנציאלי אדיר, שמתעורר ממש מתחת לאף של כולנו בשנים האחרונות  – זהו ללא ספק "הרדיו של עידן האינטרנט", או בשמו המדויק והמקצועי יותר: פודקאסט!

אני בטוח שגם אתם ערים לתופעת הפודקאסטים, ואני לא אתפלא אם כבר יצא לכם להאזין לפרק בפודקאסט. אחרי הכל, בשנים האחרונות נפתחו מאות פודקאסטים בישראל וחלקם אף זוכה לבמה מכובדת באתרים מרכזיים כגון: YNET, וואלה, גלובס, כלכליסט ועוד.

זה בָּדוּק: הלקוחות שלנו מאזינים לפודקאסטים

כדי ללמוד יותר על תופעת הפודקאסטים, אנחנו חייבים "לטוס לאמריקה" ולהבין לאן הרוח נושבת. ובכן, שימו לב לנתונים הבאים:

⭐ מעל 50% מהאוכלוסייה בארה"ב האזינו אי פעם לפודקאסטים (לעומת 44% בשנת 2018).

⭐ שליש מהאוכלוסייה בארה"ב האזין לפודקאסט בחודש האחרון (היי, אנחנו מדברים על 90 מיליון אמריקאים…).

⭐ עד 2021 – אנשי שיווק בארה"ב ישקיעו מיליארד דולר בפרסום בפודקאסטים.

⭐ השימוש באפקליקציות פודקאסטים בנייד גדל ב-60% מאז ינואר 2018.

נתונים אלה לא פחות מ-מדהימים! ויש להניח שכמו שכל חידוש אמריקאי עושה בסופו של יום "עלייה" לישראל, גם הפודקאסטים עומדים לצבור עוד ועוד כוח גם בישראל. ולמה זה צריך לעניין אותנו? כי הלקוחות שלנו מאזינים כבר עכשיו או יאזינו בעתיד לפודקאסטים.

[*מקור הנתונים במחקרים שצוטטו בשלושה מאמרים בעברית, שסוקרים בצורה נהדרת את תעשיית הפודקאסטים בעולם ובישראל: בדה מרקר, בטיים-אאוט ובאסקפאבל]

השקה חגיגית: פודקאסט 'מה הקייס?'

כבעל מקצוע שעוסק בקידום ושיווק עורכי דין (וכעורך דין בעצמי), אני משוכנע שנפתחה בפנינו הזדמנות שיווקית יוצאת מן הכלל, עם יתרונות אדירים שאין באף פלטפורמה אחרת. ואנחנו לא הולכים לפספס אותה!

הקשיבו לפרק החגיגי והפותח של פודקאסט 'מה הקייס'; הפתעה ממתינה רק למי שיקשיב עד הסוף ????

בהצלחה,

אדי

………………

הנושאים עליהם אני כותב מעניינים אותך? הצטרף/י עכשיו לעורכי הדין המקבלים ממני ישירות לווטסאפ עדכונים חמים בנושאי קידום ושיווק. 

איך מצטרפים? בקלות! שלח/י לי עכשיו הודעת ווטסאפ באמצעות הקישור הזה, ואני אדאג שתקבל/י לפני כולם את העדכונים הכי חשובים שאני מפרסם.