הפרסום תקוע? כך תטיסו את הביצועים שלכם דווקא עכשיו (צפו)

הסגר השני מאחורינו, רוב ההגבלות הוסרו ולא מעט משרדי עורכי דין החזירו את הפרסום והקמפיינים שלהם לאוויר.

יחד עם זאת, בעוד שכמות הפניות לקבלת ייעוץ משפטי (ובכל התחומים) עלתה באופן דרמטי – דומה שהפעילות בפועל לא באמת חזרה לשגרה! לא מעט משרדים מתקשים לשחזר את ההצלחה שהיינו רגילים אליה לפני הסגר, ושלא לדבר על התקופה של לפני הקורונה והסגר הראשון…

הנה לכם דוגמא אותנטית ל-2 הודעות שקיבלתי השבוע מלקוחות שלי שאני מאוד מעריך:

מהי החוליה שאנחנו חייבים לחזק – כדי להצליח יותר בתקופה הזו?

אין כמו תקופות מאתגרות כדי להיזכר בָּאֱמֶת הנצחית לפיה – ההצלחה תמיד תלויה בסטייט אוף מיינד שלנו; אז עשו את כל מה שצריך והחזירו לעצמכם את האנרגיות הגבוהות שלכם, הרימו ראש, קחו נשימה עמוקה וסבלנית והחליטו להצליח ויהי מה!

זה נכון, הקורונה מעכבת ומשבשת לנו את התוכניות. אלא שאנחנו מחויבים להצלחה שלנו – ולכן כדאי שנחפש את המקומות שביכולתנו לחדד ולשפר דווקא עכשיו, כדי להיות  טובים יותר.

אני רוצה לחלוק אתכם 4 טיפים שיכולים להחזיר את המסכים שלכם לצבע ירוק… צפו

אחרי שצפיתם ולמדתם, החליטו גם ליישם. אתם מתקשים לבצע את ההתאמות המחויבות למשרד ולאופי הפעילות שלכם – אל תהססו לפנות ולהתייעץ איתי, אשמח לכוון ולהדריך אתכם.

ואם חשוב גם לכם להפוך לכאלה שיודעים לגרום לכל מי שמשוחח אתכם גם להרגיש דחף אמיתי – להגיע לפגישה ולסגור דווקא אתכם? כבר למעלה מ-300 עורכי דין השתתפו בהדרכה שלי, ואשמח שגם אתם תצטרפו להצלחה.

שיצליח לכם!

מכל הלב, אדי

………………

הנושאים עליהם אני כותב מעניינים אותך? הצטרף/י עכשיו לעורכי הדין המקבלים ממני לפני כולם עדכון בנושאי קידום ושיווק, בווטסאפ

איך מצטרפים? בקלות! שלח/י לי עכשיו הודעת ווטסאפ באמצעות הקישור הזה, ואני אדאג שתקבל/י לפני כולם את העדכונים הכי חשובים שאני מפרסם.

ואם כבר, אז למה שלא נהיה "חברים"? :-)  הפרופיל שלי בפייסבוק

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4 הצבעות, ממוצע של : 5.00 מתוך 5 כוכבים
Loading...