עורך דין: יש דרך אחת להכניס את התמונה שלך לגוגל, ומיד!

1google-searchאחד הדברים היפים שגוגל יכול לעשות בשבילכם הוא להציג בפני הגולש שמחפש את השם שלכםגם את התמונה האישית שלכם כבר ברשימת תוצאות החיפוש!

חישבו כגולש המחפש אתכם אחרי המלצה חמה שהוא קיבל מחבר או חברה: הוא לבטח ישמח להתרשם מכם כבר מהתמונה המכובדת שתבחרו אשר תופיע בפניו עוד לפני שנכנס לקרוא קצת יותר אודותיכם…

הפוסט האחרון שכתבתי הוקדש לאלה מכם שרוצים שגוגל יציג את עמוד האינטרנט הכי רלוונטי לגולשים שמחפשים את השם שלכם.

הפוסט הזה הוא השלב הבא: למדו כיצד אפשר לגרום לגוגל גם להציג עוד בתוצאות החיפוש של שמכם – את התמונה הייצוגית הכי יפה שלכם. 

הצטרף עכשיו ל-4500 עורכי דין, המקבלים עדכון כשמתפרסם תוכן חדש

זוכרים את גוגל + …

כדי לקבל קצת מושג בנוגע לגוגל+ והמשמעות שלו בקשר עם עורכי דין ברשת, אני מציע לקרוא את הפוסט שכתבתי ביולי השנה: גוגל + עורכי דין. אם במאמר ההוא כתבתי לכם שאני ממליץ לכם להירשם לגוגל+ "רק אם יש לכם זמן", הרי שהפעם, אם אתם רוצים שכשחיפשו את השם שלכם, יגלו גם את התמונה היפה שלכם – אתם חייבים להירשם לגוגל + (גם אם אין לכם זמן).גוגל+ לעורכי דין

מתבקש לומר מילה או שתיים על גוגל+ שעה שאני ממליץ לכם להירשם. ובכן, מהניסיון של החודשים האחרונים בגוגל+ דומה שהבאז הגדול סביב השקת הרשת החברתית של גוגל נרגע מעט. בכל מקרה, אין אפשרות לדבר על עוצמה הדומה לזו שיש לפייסבוק (רחוק מכך), ולפי ראות עיני הפעילות בגוגל+ היא מינורית, ומסעירה הרבה פחות. שורה תחתונה: לפחות בשלב זה אני עדיין שומר על המלצתי הקודמת: הירשמו לגוגל+ כדי להיות פעילים ברשת החברתית הזו, רק אם יש לכם זמן…

הקמת פרופיל בגוגל +

חרף הפופולאריות הבינונית של גוגל+ כרשת חברתית, הרי שיש להצטרפות אליה יתרונות אחרים; אחד מהם הוא העובדה שהתמונה שתוסיפו לפרופיל שתיצרו לעצמכם בגוגל+ תופיע כבר בתוצאות החיפוש של גוגל, כשיחפשו את השם שלכם (ככל שזה השם שתוסיפו לפרופיל שלכם…)!

הנה האופן שבו מוצגת עורכת דין טלי קסלר*, כשמחפשים "טלי קסלר" בגוגל:

עו"ד טלי קסלר גוגל+

 

 

 

 

החדשות הטובות: כל מה שאתם צריכים כדי להקים פרופיל כזה הוא להיות בעלים של חשבון GMAIL (וחמש דקות פנויות). כבעלים של חשבון GMAIL תוכלו להצטרף לגוגל+ בקלות, ולעדכן בפרטי הפרופיל שלכם ברשת החברתית הזו את כל הפרטים החשובים אודותיכם; וכמובן, להוסיף את תמונתכם!

כמה טיפים: הקפידו לעדכן את שמכם מאוית נכון (כרגע בשפה האנגלית בלבד כשם משתמש), ובעברית הוסיפו בקצרה את הפרטים החשובים ביותר אודותיכם ואודות המשרד שלכם. בנוסף, שימו לב שהתמונה שאתם בוחרים היא ייצוגית מספיק (וותרו על הרעיון של לצלם את עצמכם דרך האייפון, זה בדר"כ לא מוצלח במיוחד).

התוצאה היפה שתהיה לכך היא חשיפת תמונתכם בפני מי שמחפש את השם שלכם, כבר ברשימת תוצאות החיפוש של גוגל (הם גאונים…).

בונוס נוסף – קישורים לאתרים שלכם מיד מתחת לתמונה שלכם

אחד הדברים הנוספים היפים שתוכלו לקבל מרישום לגוגל+ הוא תצוגת קישורים חשובה שתופיע כבר בתוצאות החיפוש של השם שלכם, ומתחת לתמונה שלכם!

ראו כיצד מופיעה תוצאת החיפוש של שמי "אדי סוברי" במסגרת גוגל+ בתוצאות החיפוש של גוגל:

אדי סוברי בגוגל+

 

 

 

 

 

כפי שאתם רואים, גוגל גם מציעה לגולשים – כבר בתוצאות החיפוש בגוגל – את הקישורים החשובים שלי (לבלוג הזה: עורך דין ברשת, לדף האישי שלי באתר הפורומים המשפטיים ולעמוד שלי בפייסבוק). כל זה – בדיוק כפי שעדכנתי בתוך הפרופיל שלי בגוגל+.

למי מכם המתקשה למצוא את הסביבה בה מוסיפים את הקישורים האלה הנה צילום מסך של האזור דרכו ניתן להזין את כתובת האינטרנט שאתם מעוניינים להציג בפרופיל שלכם:

הוסיפו את הקישורים בחשובים ביותר שלכם

 סופו של דבר, גם אם להיות פעילים ברשת החברתית החדשה של גוגל+ לא ממש קוסם לכם, הרי שיצירת הפרופיל שלכם בגוגל+ לא רק יציג את תמונתכם כבר בתוצאות החיפוש של גוגל, אלא גם יהיה שער מצוין דרכו הגולשים יוכלו להכיר אתכם בקלות: גם בהתרשמות מהמשפט שתכתבו אודותיכם, וגם מכמה קישורים חשובים שייקחו אותם מהר מאוד לכתובות האינטרנט שמספרות את המיטב עליכם.

אני אשמח לראות אותנו, קהילת המשפט ברשת, נהנית באמת מהחידושים שהרשת מייצרת עבורנו. הופעה ברשת בצורה מקצועית, בפלטפורמה חדשנית, בצירוף תמונה מכובדת וקישורים חשובים – בהחלט ממקמת את מי מכם שיירשם בקדמת החדשנות המקוונת – יחד עם היתרונות הגלומים בנוכחות אישית מכובדת בפני כל המחפשים את השירותים שלכם.

– – – – – –

* עורכת דין טלי קסלר מנהלת באתר הפורומים המשפטיים את פורום נדל"ן; עו"ד קסלר ראויה למחמאות רבות על הנוכחות המרשימה הנוספת שלה באינטרנט בהקמת אתר אינטרנט אישי מוצלח, פרופיל מקצועי בפייסבוק, והנה, כפי שהדגמתי כאן, גם פרופיל בגוגל+. יישר כוחה.

………………

הנושאים עליהם אני כותב מעניינים אותך? הצטרף/י עכשיו לעורכי הדין המקבלים ממני לפני כולם עדכון בנושאי קידום ושיווק, בווטסאפ

איך מצטרפים? בקלות! שלח/י לי עכשיו הודעת ווטסאפ באמצעות הקישור הזה, ואני אדאג שתקבל/י לפני כולם את העדכונים הכי חשובים שאני מפרסם.

ואם כבר, אז למה שלא נהיה "חברים"? :-)  הפרופיל שלי בפייסבוק

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars דרג/י את הפוסט
Loading...