ספרי ההצלחה שכל עורך דין (עצמאי) חייב לקרוא!

ספרי ההצלחה שכל עורך דין (עצמאי) חייב לקרוא!לכל אחד מאתנו מורי דרך שסייעו לו לבחור כיצד לנווט את משרד עורכי הדין שלו אל פסגת ההצלחה. זה יכול להיות חבר למקצוע, זה יכול להיות בוס לשעבר, אולי אבא עם רקורד מרשים ובוודאי “מר ניסיון” שתמיד עוזר לנו בידיעבד להבין איפה טעינו…

במציאות, עורך דין שמחליט לפתוח משרד עורכי דין עצמאי מבין מהר מאוד שהעבודה המשפטית שהוא יודע לעשות מצוין מחווירה לעומת כמות המשימות ש”העצמאות” מטילה עליו. בדרך כלל בתחילת הדרך העצמאית אנחנו הופכים להיות גם המזכיר/ה, גם מגיש/ת המסמכים, גם מתאם/ת הפגישות ובכלל פתאום כל התפקידים שפעם לא עשינו במשרד – אנחנו עושים. אך הדבר החשוב ביותר שלפתע מוטל על שכמנו (בין אם בתחילת הדרך ובין אם בשיאה) הוא הפיכתנו לאחראים על השיווק של המשרד. לא חשוב כמה נפלאים חשבנו שאנחנו, רובנו מרגישים את כובד העצמאות ברגע שאנחנו מתמודדים עם אחת המשימות הקריטיות מכולן: שיווק.

מעניין שבדיוק ברגע שאנחנו מתחילים לצבור מיומנות בסיסית ולחשוב שאנחנו מבינים משהו בשיווק, אנחנו מגלים שאולי החסמים להצלחה שלנו בכלל נטועים בגישה המנטלית שלנו להצלחה? מסתבר לנו שאולי גם שיווק מוצלח לא יעיל מספיק כשאין תוכנית עסקית ברורה או לפחות יעדים ומטרות שלא השכלנו לכתוב לעצמנו כי אף פעם לא הסבירו לנו כיצד? כן, צריך לנשום עמוק חבריי; אם בחרתם להיות עורכי דין עצמאים, הרי שהצבתם בפניכם אתגר ומשימה של ממש.

החדשות הטובות הן שמוֹרים דגולים כתבו את המסקנות שלהם בספרים שמנציחים את תורת ההצלחה שלהם כמעט כמו מדריך למשתמש. אם תמצאו את הזמן ללמוד מהספרים הנפלאים האלה, אני משוכנע שתצעדו מהר יותר אל פסגת ההר. בפוסט הזה בחרתי לחלוק עמכם את רשימת ספרי ההצלחה שהשפיעו עליי יותר מכל; אלה ספרים שכל כך יקרים לי, שקראתי אותם יותר מ-7 פעמים והם מונחים לצידי במשרד כל העת. אגלה לכם שלגבי חלק גדול מהספרים האלה אף הקלטתי את עצמי מקריא אותם כדי להיות מסוגל להקשיב לספרים הלוך וחזור פעמים רבות ובמקומות רבים.

לא מדובר ברשימה סגורה, אני מאוד רוצה שהרשימה הזו תגדל עם המלצותיכם שלכם על הספרים שהשפיעו עליכם יותר מכל! הגיבו בתחתית הפוסט, ושתפו אותנו; השתתפותכם תהפוך את הפוסט הזה לעוצמתי במיוחד, באופן שבו נוכל למצוא מקום אחד ברשת שבו מרוכזת רשימת הספרים שחובה על כל עורך דין (עצמאי) לקרוא. 

הצטרף עכשיו ל-4500 עורכי דין, המקבלים עדכון כשמתפרסם תוכן חדש

ספרי ההצלחה שכל עורך דין (עצמאי) חייב לקרוא

התשובה/ ג'ון אסאראף

 

התשובה/ ג’ון אסאראף ומאריי סמית

 

 

 

לחשוב בגדול להצליח בגדול

 

 

לחשוב בגדול – להצליח בגדול/ דונלד טראפמ וביל זנקר

 

 

 

 

איך להתעשר

 

 

איך להתעשר/ דונלד טראמפ

 

 

 

 

הסוד

 

 

הסוד/ רונדה בירן

 

 

 

מי יבכה כשתמות?

 

 

מי יבכה כשתמות/ רובין ס’ שארמה

 

 

 

ההצעה שאי אפשר לסרב לה

 

 

ההצעה שאי אפשר לסרב לה/ מארק ג’וניור

 

 

 

 

רעיונות שכדאי "לגנוב"!

 

 

רעיונות שכדאי “לגנוב”/ סטיב קון

 

 

 

 

אבא עשיר אבא עני

 

 

אבא עשיר אבא עני/ רוברט ט. קיוסאקי

 

 

 

כוחו של התת מודע

 

כוחו של התת מודע/ דר’ ג’וסף מרפי

 

 

שיווק גרילה המהפכה!

 

 

שיווק גרילה – המהפכה/ ג’יי קונרד לוינסון ופול ר’ ג’ האנלי

 

 

 

איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא?

 

 

איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא?/ רוברט שמין

 

 

 

חשוב והתעשר

 

 

 

חשוב והתעשר/ נפוליאון היל

 

 

 

 

כיצד תרכוש ידידים והשפעה

 

 

כיצד תרכוש ידידים והשפעה/דייל קארנגי

 

 

 

מפתח הקסם שלך

 

 

מפתח הקסם שלך/ זהר אל

 

 

 

זה לא מסתיים ברשימה הזו, בעצם פה זה רק מתחיל. ספרים על המדף לא משנים את האישיות שלכם. לעומת זאת הקריאה, ההתבוננות, ההפנמה והתובנות שתחליטו לאמץ, הם שיקחו אתכם מהר יותר אל ההצלחה שאתם מייחלים לה.

עשו לעצמכם מנהג לקרוא ספר אחד של הצלחה בחודש (בשבוע?); אם תשמעו לעצתי, קראו אותו במקום מעורר השראה. אני נוהג באופן קבוע להתיישב בכורסא מהודרת של מסעדת הלובי של בית מלון מפואר בתל אביב או הרצליה, עם קפה שחור ומאפה, ספר ומרקר (וטלפון כבוי). אני מעדכן את אשתי לפני שאני מתחיל, שאני מתיישב לפגישה עם דונלד טראמפ, או ג’ון אסאראף, סטיב קון ואחרים… היא כבר מבינה את הרמז, ויודעת שאני הולך להיות מאוד מרוכז (ולא זמין). אשמח לפגוש אתכם שם!

אני מבטיח לא להפריע 🙂

עכשיו זה התור שלכם. אנא הוסיפו בתגובה את השם של הספר מעורר ההשראה שקידם אתכם בצורה המשמעותית ביותר, ושקריאתו יכולה לקדם את כולנו. תודה מראש!

אדי

………………

הנושאים עליהם אני כותב מעניינים אותך? הצטרף/י עכשיו לעורכי הדין המקבלים ממני לפני כולם עדכון בנושאי קידום ושיווק, בווטסאפ

איך מצטרפים? בקלות! שלח/י לי עכשיו הודעת ווטסאפ באמצעות הקישור הזה, ואני אדאג שתקבל/י לפני כולם את העדכונים הכי חשובים שאני מפרסם.

ואם כבר, אז למה שלא נהיה “חברים”? :-)  הפרופיל שלי בפייסבוק

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 1 הצבעות, ממוצע של : 5.00 מתוך 5 כוכבים
Loading...