השקה חגיגית: אתר עורך דין ברשת

dreamstime_17394025smallהגיע הזמן להרים כוסית ולשתות לחיים 🙂

אני שמח (ומתרגש) לארח אתכם כאן לראשונה, בהשקת אתר עורך דין ברשת.

עורכי הדין בישראל "צועדים לאינטרנט" בהססנות ובחשדנות מובנת; רבים מאלה שכבר מחליטים לקפוץ למים, לא יודעים איך ולמה זה כדאי.

כמי ששותף בשנים האחרונות לחוויה שהאינטרנט מגיש לפעילים-היזמים שבו, החלטתי להקים אתר מקצועי שילמד עורכי דין כיצד פועלים נכון ברשת. האתר הזה הוא פרי מחשבה ויצירה שנמשכה שנה שלמה. החשוב לומר כבר בהתחלה: התחייבתי בפני עצמי שבאתר יופיעו אך ורק תכנים אשר יש בהם כדי לתרום ולהעניק ערך מוסף אמיתי לציבור עורכי הדין. ברוכים הבאים 🙂 

הצטרף עכשיו ל-4500 עורכי דין, המקבלים עדכון כשמתפרסם תוכן חדש

 

קצת על עצמיאדי סוברי

לאחר חמש שנים של עיסוק אינטנסיבי בשיווק עורכי דין ברשת, בהקמת עשרות אתרים משפטיים, ובייסוד וניהול אתר הפורומים המשפטיים – החלטתי כאמור לעיל להקים את האתר הזה – אתר עורך דין ברשת – האתר היחיד בישראל (לפחות כרגע) שמלמד עורכי דין איך לשווק את עצמם נכון באינטרנט.

המטרה שלי בהקמת האתר היא לגרום לעורכי דין להצליח ברשת. בין אם יחליטו לפרסם את משרדם בפייסבוק, בין אם ישקלו פעילות בטוויטר ובין אם יפעילו קמפיין ממומן בגוגל (ועוד) עליהם לדעת איך לעשות זאת נכון, יעיל, אתי ומקצועי.

תוכלו כבר כעת לקרוא את אסופת המאמרים הראשונה שכתבתי באתר: על צעדים ראשונים בטוויטר לעורכי דין, על "איך להכניס לאווירה" באתרי משרדי עורכי דין, על המקום ה-1 בגוגל… ועוד.

אספר לכם שאני שוקד בימים אלו על פיצ׳ר הוידאו שיעלה לאתר בקרוב, זהו כלי נוסף וחשוב שיעצים את חוויית המשתמש באתר.

תודות

בתהליך הפיתוח של האתר ובשנה האחרונה צפיתי ועקבתי מקרוב אחרי מקצוענים רבים המנהלים בלוגים מקצועיים ואשר להם נוכחות מקצועית מפרה וידידותית; בין אם בנושאי קידום אתרים (SEO), בין אם בנושאים הקשורים לשימוש נכון בפייסבוק, ואף שמחתי להכיר ולעקוב אחרי הסנונית המשפטית הראשונה ברשת שהחליטה ללמוד וללמד את רזי האינטרנט והשיווק ברשתות חברתיות בפן השיווקי והמשפטי.

אני רוצה לומר לכמה מהבולטים שבהם תודה באופן אישי, לעו"ד סער סיקלאי – המתמחה באינטרנט ורשתות חברתיות, למר פבל ישראלסקי מנהל בלוג קידום האתרים ASKPAVEL, לגב' ורד חורי הבעלים של ewise – שיווק חכם ברשת, למר אוהד יצחקיאן, הבעלים של חברת נטרייט (NetRight), העוסקת בשיפור ביצועי אדסנס, וגם לעמית לביא והחברים בקבוצת  Amit Lavi – Social Media  Observer – The Group בפייסבוק, המעלים לסדר היום כמעט את כל הנושאים החשובים למתמחים במידה חברתית. תודה לכולכם.

הבמה גם שלכם

אני מזמין את אלה המומחים בתחומם, והמרגישים שגם הם יכולים לתרום לעורכי הדין דרך קטגוריות האתר, לפנות אליי, ולקבל במה ככותבים אורחים.

ניוזלטר פעם בשבוע

אתם מוזמנים להיות הראשונים שיירשמו לניוזלטר השבועי (בראש האתר).

 

עד כאן, אניח לכם לשתות את השמפנייה 🙂

 

תודה שביקרתם,  

אני אשמח להכיר, לשמוע, להתייעל, לשתף פעולה ועוד.

הדלת שלי פתוחה, לרווחה, תמיד.

אדי סוברי – פייסבוק >>

אדי סוברי – טוויטר >>

אדי

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars דרג/י את הפוסט
Loading...