עו"ד, זאת ההזדמנות שלך לסרטון מקצועי ברשת

האם אתה משתמש בכלי השיווק האפקטיבי והמשתלם ביותר כדי לייצר לעצמך עוד ועוד לקוחות חדשים למשרד?

תן ללקוחות הפוטנציאליים שלך להתרשם ממך באמת: כשאתה מתראיין בתוכנית משפטית מקצועית ובאיכות טלוויזיונית גבוהה, כשהמראיין הוא עורך דין מקצועי שמפרגן, מעצים אותך ונותן לך את הבמה להביע את עצמך בנינוחות מלאה.

בסרטון הוידאו קורה משהו נפלא, הצופים מתחברים אליך ומתחזקת בהם תחושת ביטחון כלפיך. זו עובדה: לקוחות יעדיפו לבחור עורך דין שהם רואים בסרטון וידאו מקצועי.

נגן וידאו
אדי סוברי

 נעים להכיר,

כעורך דין בעצמי, אני מתמחה בקידום ושיווק עורכי דין למעלה מ-10 שנים. עמדתי בראש הצוות לשינוי כללי הפרסומת של לשכת עורכי הדין וזכיתי להוביל את השינוי הגדול שמאפשר לעורכי דין לפרסם את עצמם כיום באפקטיביות רבה יותר – גם בוידאו.

כשעורך מגיע אליי לאולפן, יש לי את היכולת להבטיח שהוא יצטלם בצורה שתעצים אותו ותשרת את המטרות שלו בשיווק, מיתוג ומיצוב המשרד שלו – כמוביל בתחומו.

את האולפן המשפטי הקמתי בשנת 2012, אירחתי מאז למעלה מ-200 עורכי דין והפקתי למעלה מ-700 ראיונות מקצועיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הסרטונים המקצועיים זוכים מידי חודש לאלפי צפיות, ממתגים את עורכי הדין, מייצרים להם יתרון משמעותי על המתחרים שלהם וכמובן – מובילים לפניות של לקוחות פוטנציאליים!

מועדי הצילומים הקרובים

 * הצילומים מתקיימים באולפני סאן וידאו בת”א (ליד היכל הספורט ביד אליהו). 

עלות הצילומים

2450  + מעמ – להפקה של סרטון אחד.

3450 ₪ + מע"מ – להפקה של 2 סרטונים.

*המחיר כולל: הכנה והכוונה, הדרכה, בימוי והפקה, איפור מקצועי ועריכה.

*המחיר אינו כולל הוספת כתוביות לסרטונים.

לפרטים נוספים והרשמה

מצולמים ממליצים
נגן וידאו
לקוחות ממליצים בפייסבוק
צפו בסרטוני וידאו שצולמו אצלנו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

לפרטים נוספים והרשמה